Голос-Інфо

A+ A A-

Ветерани та пенсіонери силових відомств вимагали перерахунку пенсій (відео)

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

06.11.2016 року в м. Івано – Франківськ було проведено відкрите зібрання ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів ОВС, ЗС та силових відомств України, у зв’язку з невиконанням вимог Конституції, Законів України та судових рішень, щодо перерахунку пенсій.

Було підписано резолюцію з вимогами зібрання, створену робочу групу для подальшої діяльності, щодо захисту прав пенсіонерів та отримано обіцянку від представників місцевої влади про всебічну підтримку.

 

До Вашої уваги пропонується текст прийнятої резолюції : -

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

учасників зібрання ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України

06 грудня 2016 року                                                                                                                               м. Івано-Франківськ

 Ми, учасники зібрання, ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України виражаємо рішучий протест Кабінету Міністрів Міністерству внутрішніх справ , Пенсійному фонду України, у зв’язку з НЕ виконанням вимог Конституції, Законів України та судових рішень, щодо перерахунку пенсій колишнім працівникам органів внутрішніх справ, позбавлення нас соціальної пільги на 50% знижку оплати комунальних послуг.

Після прийняття 23 грудня 2015 року Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей», кожному пенсіонеру силових відомств настало гарантоване право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 року у зв'язку зі зміною розміру грошового забезпечення , проте - перерахунку пенсій до сьогодні не здійснений Вважаємо, що перешкодами перерахунку пенсій є:

1.Відсутність централізованого повідомлення міністерством внутрішніх справ пенсійного фонду України про перерахунок пенсії пенсіонерам МВС України.

2.Пенсійний фонд України не виконує вимог Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008р

3.Відсутність тлумачень наявних розбіжностей, чи ідентичності у визначеннях посад, звань, надбавок і премій в колишній системі МВС, передбачених Постановою КМУ № 1294 від 07.11.2007 року і Національної поліції - Постанова КМУ № 988 від 11.11.2015 року вищими владними структурами держави. Уповноважені органи (ліквідаційні комісії) не в змозі надати Пенсійним фондам відповідних довідок для перерахунку пенсії навіть за рішеннями судів.

Неоднозначне застосування норм Законів України в міністерських кабінетах, призвело до прийняття ними антиконституційних рішень. Посилаючись на Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про національну поліцію» Міністерство соціальної політики прийняло неконституційне рішення, про позбавлення пільг колишніх працівників міліції на 50% знижку на оплату комунальних послуг, які нам були гарантовані державою при виході на пенсію довіку.

Незаконність прийняття такого рішення визнано судами в різних регіонах України.

Пройшов майже рік після набуття чинності вищезазначених Законів та Постанов КМУ, а гарантії соціального захисту та перерахунок пенсії колишнім працівникам органів внутрішніх не забезпечені, закони не виконуються.

Щоб, захистити свої Конституційні права і поновити соціально правові гарантії пенсіонери органів внутрішніх справ масово зверталися до Президента України, Кабінету Міністрів України, до керівників міністерств і відомств нашої держави та з позовами до суду. Проте від бюрократії вони отримали банальні відписки. У той же час позитивні судові рішення, які винесені від імені України на користь пенсіонерів погонними чиновниками та Пенсійними фондами не виконуються. Але і ці дії не призвели до позитивних результатів. Можновладці не хочуть виконувати ні вимоги Конституції України, ні Законів України.

10 листопада в більшості регіонів України відбулися акції протестів пенсіонерів силових відомств України. На акціях протесту були прийняті резолюції, в яких пенсіонери висловили свою позицію, щодо бездіяльності Уряду, відомчих міністерств та відомств, а також попередили владу, що вразі не виконання наших вимог ми перейдемо до більш радикальних дій.

Прикро, але складається враження, що ті, хто багаторічною, відданою працею не шкодуючи сил, здоров’я, а інколи і життя, досвід яких вкрай би знадобився в боротьбі з розбурханою злочинністю, сьогодні нікому не потрібні і навіть зазнають зневаги і приниження.

В даний час підготовлений та узгоджується проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення військовослужбовців та деяких інших осіб», куди включені військовослужбовці всіх категорій, Управління державної охорони, СБУ, Цивільного захисту, Держзв’язку, державної виконавчої служби. Тобто відомства, яким раніше, разом із МВС Постановою № 1294 від 07.11.2007 року було визначено тарифне фінансування. Тепер поліція відокремлена від інших силових відомств Постановою КМУ №988 від 11.11.2015 року, яка суттєво обходить колишніх працівників МВС. Таким чином в разі прийняття вище згаданої Постанови КМУ, втрата чинності Постанови КМУ № 1294, без врегулювання вказаних розбіжностей втратиться основа нарахування пенсії нинішнім пенсіонерам МВС і потягне за собою низку проблем. На підставі викладеного,-

ВИМАГАЄМО:

1. Кабінету Міністрів України, припинити саботаж перерахунку пенсій пенсіонерам-силовикам та відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» НЕГАЙНО приступити до перерахунку та виплати пенсій з 01.01.2016 року.

2.Генеральній прокуратурі України відкрити кримінальні провадження за невиконання судових рішень, що набрали законної сили за позовами пенсіонерів-силовиків.

3.Міністерствам оборони та внутрішніх справ України, Ліквідаційним комісіям МВС України в областях, Міністерству надзвичайних ситуацій, Департаменту виконання покарань, іншим силовим відомствам, відповідно до ч.3,4 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 45, від 13.02.2008р., негайно надати відповідні повідомлення у Пенсійний фонд України та його органам на місцях про перерахунок пенсій.

4.Головним Управлінням ПФУ в областях без зволікань розпочати процедуру перерахунку та виплати пенсій з 01.01.2016 року.

В разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право на здійснення більш радикальних дій та заходів аж до оголошення безстрокової Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових відомств. Закликавши всіх пенсіонерів силових відомств України, профспілки та політичні партії до Пенсійного майдану, перейти до інших заходів впливу на владу у тому числі політичних разом з відповідними партіями.

Тільки в єдності людей наша сила! Не дамо поставити владі нас на коліна! Разом переможемо!

 

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.