Голос-Інфо

A+ A A-

Вища рада юстиції звільнила вісім суддів Івано-Франківського апеляційного суду

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

“Вчора рішенням Вищої ради юстиції звільнено вісім суддів апеляційного суду – сім суддів з кримінальної палати і один з цивільної, пише www.versii.if.ua.

Справи, які перебували у них на розгляді будуть перерозподілені автоматичною системою. Тому сроки розгляду будуть призначені інші”, – повідомила у соцмережі головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю апеляційного суду Івано-Франківської області Людмила Безусова-Попович.

Інформація та перелік звільнених суддів з’явився на сайті ВРЮ.

8 грудня 2016 року відбулося засідання Вищої ради юстиції, на якому ВРЮ розглянула 210 матеріалів про звільнення суддів за загальними обставинами: у відставку та за власним бажанням. Рішення щодо звільнення цих суддів були прийняті Вищою радою юстиції  до 30 вересня 2016 року, але не були реалізовані Верховною Радою України через втрату нею такого повноваження.

«Вперше Вища рада юстиції застосувала норми Конституції України у частині правосуддя, які набули чинності 30 вересня цього року, щодо права приймати остаточні рішенні у питанні звільнення суддів. Це – ще один важливий крок на шляху до реальної суддівської незалежності, проголошеної судовою реформою», – наголосив Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк за результатами засідання Ради.

Вища рада юстиції, керуючись підпунктом 1 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, пунктом 4 частини шостої статті 126 Конституції України, статтею 27 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктами 501.1 – 501.8 Регламенту Вищої ради юстиції, вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку таких суддів:

апеляційного суду Одеської області Бабія Анатолія Петровича;

апеляційного суду Львівської області Берези Вікторії Іванівни;

апеляційного суду Закарпатської області Боднар Оксани Василівни;

апеляційного суду Одеської області Бойченка Миколи Євгеновича;

Донецького апеляційного господарського суду Бойченка Костянтина Івановича;

апеляційного суду Запорізької області Бондара Михайла Сергійовича;

апеляційного суду Закарпатської області Бондаренка Юрія Олександровича;

апеляційного суду Сумської області Борсая Віктора Миколайовича;

апеляційного суду Одеської області Бриткова Сергія Івановича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Бровченко Любові Володимирівни;

апеляційного суду Вінницької області Вавшка Валерія Станіславовича;

апеляційного суду Львівської області Валько Наталії Михайлівни;

апеляційного суду Одеської області Варикаші Олександра Дмитровича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Васецької Вікторії Василівни;

господарського суду Миколаївської області Васильєвої Людмили Іванівни;

апеляційного суду Закарпатської області Вербицького Володимира Володимировича;

апеляційного суду Херсонської області  Вербицької Лариси Іванівни;

апеляційного суду Івано-Франківської області Вилки Степана Степановича;

Дніпропетровського апеляційного господарського суду Виноградник Ольги Михайлівни;

апеляційного суду Закарпатської області Власова Сергія Олександровича;

апеляційного суду Чернігівської області Воронцової Світлани Вікторівни;

Одеського апеляційного господарського суду Воронюка Олександра Леонідовича;

апеляційного суду Донецької області Гладуна Володимира Романовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Глущенко Надії Григорівни;

апеляційного суду Одеської області Гончаренко Валентини Михайлівни;

Лисичанського міського суду Луганської області Горбатенка Олега Володимировича;

апеляційного суду Луганської області Горощука Олексія Васильовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Григорченка Едуарда Івановича;

апеляційного суду Донецької області ГусєваВіктора Володимировича;

апеляційного суду Закарпатської області Дацківа Володимира Васильовича;

апеляційного суду Черкаської області Демиденка Анатолія Івановича;

апеляційного суду Тернопільської області Демковича Юрія Йосиповича;

апеляційного суду Сумської області Демченка Миколи Олександровича;

апеляційного суду Черкаської області Демченка Василя Андрійовича;

апеляційного суду Одеської області Дирдіна Олександра Дмитровича;

апеляційного суду Київської області Дмитрієвої Лариси Джалалівни;

апеляційного суду Сумської області Дубровної Валентини Володимирівни;

Львівського апеляційного адміністративного суду Дяковича Віктора  Петровича;

Житомирського апеляційного адміністративного суду Євпак Валентини Василівни;

апеляційного суду Черкаської області Євтушенка Василя Григоровича;

апеляційного суду Вінницької області Жданкіна Володимира Васильовича;

апеляційного суду Тернопільської області Жолудько Людмили Дмитрівни;

апеляційного суду Вінницької області Зайцева Валерія Анатолійовича;

апеляційного суду Черкаської області Захарової  Алли Федорівни;

апеляційного суду Сумської області Захарченка Олександра Петровича;

Харківського апеляційного господарського суду Івакіної Валентини Олексіївни;

апеляційного суду Івано-Франківської області Іванів Ольги Йосипівни;

апеляційного суду Харківської області Івах Антоніни Петрівни;

апеляційного суду Тернопільської області Іващенка Олександра Юрійовича;

апеляційного суду Донецької області Ігнатолі Тетяни Григорівни,  Калашникова Володимира Миколайовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Калиновського Анатолія Борисовича, Капелюха Валерія Миколайовича;

апеляційного суду Луганської області Карайван Тетяни Дмитрівни;

Миколаївського районного суду Миколаївської області Карікової Лариси Віталіївни;

апеляційного суду Хмельницької області Карпусь Світлани Антонівни;

апеляційного суду Черкаської області Качана Олександра Володимировича;

апеляційного суду Рівненської області КвятковськогоАнатолія Степановича;

апеляційного суду Закарпатської області Кеміня Михайла Пантелеймоновича;

апеляційного суду Полтавської області Кисіля Анатолія Миколайовича;

апеляційного суду Донецької області Кір’якова Петра Івановича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Кір’яка Анатолія Володимировича;

апеляційного суду Хмельницької області Кобріна Ігоря Георгійовича;

апеляційного суду Луганської області Кожушка Михайла Васильовича;

апеляційного суду Тернопільської області Козака Ігоря Осиповича;

апеляційного суду Вінницької області Колоса Сергія Степановича;

апеляційного суду Одеської області Комаровської Наталі Володимирівни;

апеляційного суду Тернопільської області Комендата Романа Тарасовича;

апеляційного суду Черкаської області Корнієнко Наталії Василівни;

апеляційного суду Харківської області Коровіна Сергія Генріховича;

апеляційного суду Луганської області Коротких Олени Георгіївни;

апеляційного суду Одеської області Короткова Віктора Дмитровича;

Київського апеляційного господарського суду Коршун Ніни Миколаївни;

Старовижівського районного суду Волинської області Кошелюк Лідії Олексіївни;

апеляційного суду Житомирської області Крижанівського Владислава Вікторовича;

апеляційного суду Тернопільської області Крукевича Миколи Нарцизовича;

Львівського апеляційного господарського суду Кузя Володимира Леонтійовича;

Донецького апеляційного господарського суду М’ясищева Андрія Михайловича;

апеляційного суду Рівненської області Максимчук Зої Микитівни;

Вищого адміністративного суду України Маслія Володимира Івановича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Михайлів Любові Володимирівни;

апеляційного суду Луганської області Молчанова Олександра Олександровича;

апеляційного суду міста Києва Мороза Ігоря Миколайовича;

апеляційного суду Донецької області Музиканта Сергія Лазаревича;

апеляційного суду Запорізької області Мульченка Вадима Владленовича;

Козельщинського районного суду Полтавської області Мурашка Анатолія Олександровича;

апеляційного суду Черкаської області Неділька Миколи Івановича;

апеляційного суду Запорізької області Нікітюка Віктора Дементійовича;

апеляційного суду Сумської області Околота Геннадія Миколайовича;

апеляційного суду Вінницької області Олексієнка Юрія Григоровича;

апеляційного суду Одеської області Олініченко Валентини Віталіївни;

апеляційного суду Полтавської області Омельченко Людмили Миколаївни;

апеляційного суду Волинської області Опейди Валерія Олександровича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Осіяна Олексія Миколайовича;

апеляційного суду Запорізької області Осоцького Ігоря Івановича;

апеляційного суду Чернігівської області Острянського Василя Івановича;

апеляційного суду Харківської області Очеретного Сергія Степановича;

апеляційного суду Тернопільської області Очеретяного Євгенія Васильовича;

апеляційного суду Волинської області Пазюка Олександра Степановича;

апеляційного суду Одеської області Панасенкова Валерія Олександровича;

апеляційного суду Закарпатської області Панька Володимира Федоровича;

апеляційного суду Одеської області Парапана Василя Федоровича;

апеляційного суду Чернівецької області Перепелюк Любові Матвіївни;

апеляційного суду Донецької області Песоцької Лариси Іванівни;

Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Петягіна Вадима Васильовича;

апеляційного суду Чернівецької області Підгорної Степаниди Пилипівни;

апеляційного суду Запорізької області Пільщик Людмили Володимирівни;

апеляційного суду Рівненської області Піскунова Володимира Миколайовича;

апеляційного суду Донецької області Поварніцина Сергія Ігоровича;

апеляційного суду Дніпропетровської областіПовєткіна Володимира Веніаміновича;

апеляційного суду Черкаської області Подороги Віктора Миколайовича;

апеляційного суду Чернігівської області Позігуна Миколи Івановича;

Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Поплавського Володимира Юрійовича;

апеляційного суду Чернівецької області Попова Григорія Георгійовича;

апеляційного суду Сумської області Попруги Сергія Володимировича;

апеляційного суду Донецької області Постолової Вікторії Григорівни;

апеляційного суду Дніпропетровської області Прозорової Марини Леонідівни;

апеляційного суду Херсонської області Прокопчук Лариси Петрівни;

апеляційного суду Тернопільської області Римар Тамари Михайлівни;

апеляційного суду Луганської області Романченка Віктора Олексійовича;

апеляційного суду Запорізької області Савченко Ольги Василівни;

апеляційного суду Донецької області Самойленка Анатолія Івановича;

апеляційного суду Луганської області Сахарілєнка Олексія Григоровича;

апеляційного суду Тернопільської області Свачія Ігоря Михайловича;

апеляційного суду Одеської області Сенатора Леоніда Івановича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Сенченка Івана Миколайовича;

апеляційного суду Чернігівської області Сердюка Олександра Григоровича;

апеляційного суду Сумської області Сибільової Любові Олексіївни;

апеляційного суду Закарпатської області Симаченко Лілії Іванівни;

апеляційного суду Вінницької області Слободяна Костянтина Борисовича;

апеляційного суду Одеської області Слободяника Ігоря Костянтиновича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Соколовського Валерія Михайловича;

Вищого адміністративного суду України Сороки Миколи Олексійовича;

апеляційного суду Херсонської області Стародубця Миколи Петровича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Стефурака Євгена Миколайовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Стуковенкової Тетяни Григорівни;

апеляційного суду Одеської області Суворова Валерія Олексійовича;

апеляційного суду Кіровоградської області Суржика Миколи Миколайовича;

апеляційного суду Черкаської області Суходольського Михайла Івановича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Тамакулової Валентини Олексіївни;

апеляційного суду Івано-Франківської області Томенчука Богдана Миколайовича;

апеляційного суду Одеської області Топал Олени Кирилівни;

апеляційного суду Чернігівської області Трейтяк Олени Петрівни;

апеляційного суду Харківської області Трішкової Ірини Юліївни;

апеляційного суду Одеської області Фальчука Валерія Павловича;

апеляційного суду Луганської області Фарятьєва Сергія Олексійовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Фіцака Тараса Дмитровича;

апеляційного суду Кіровоградської області Фомічова Сергія Євгеновича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Хруняка Євгена Васильовича;

апеляційного суду Херсонської області Цуканової Інни Вікторівни;

апеляційного суду Донецької області Чепура Олександра Максимовича;

апеляційного суду Херсонської області Червоненка Валерія Яковича;

апеляційного суду Кіровоградської області Чорнобривець Олени Савеліївни;

апеляційного суду Чернівецької області Чупікової Валентини Василівни;

апеляційного суду Луганської області Шапки Володимира Васильовича;

Драбівського районного суду Черкаської області Шевченка Віталія Олексійовича;

Харківського апеляційного господарського суду Шепітько Ірини Іванівни;

апеляційного суду Донецької області Шика Віктора Володимировича;

апеляційного суду Черкаської області Шкреби Раїси Дмитрівни;

апеляційного суду Хмельницької області Юзюка Олега Марковича;

апеляційного суду Вінницької області Юненка Миколи Олександровича;

апеляційного суду Сумської області Яременка Геннадія Миколайовича;

апеляційного суду Дніпропетровської області Яценко Тетяни Леонідівни.

Вища рада юстиції залишила без розгляду заяви про звільнення у відставку суддів:

апеляційного суду Рівненської області Боймиструка Сергія Васильовича;

апеляційного суду Харківської області Бровченка  Ігоря Олександровича;

Тростянецького районного суду Вінницької області Волошина Ігоря Андрійовича;

апеляційного суду Одеської області Гайворонського Сергія Петровича;

апеляційного суду Рівненської області Гордійчук Світлани Олексіївни;

апеляційного суду Запорізької області Дзярука Михайла Петровича;

апеляційного суду Миколаївської області Войтовського Сергія Андрійовича; Галущенка Олександра Івановича,  Данилової Олени Олександрівни, Довжук Тетяни Степанівни, Козаченка Віктора Івановича, Маркової Тетяни Олександрівни, Погорєлової Галини Миколаївни;

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Завгородньої Ірини Миколаївни;

апеляційного суду Кіровоградської області Кіселика Станіслава Анатолійовича;

Донецького апеляційного адміністративного суду Компанієць Ірини Дмитрівни;

апеляційного суду Київської області Коцюрби Олександра Петровича;

Соснівського районного суду міста Черкаси Кузьменка Володимира Анатолійовича;

апеляційного суду Одеської області Мандрика Віталія Олександровича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Матківського Романа Йосиповича;

апеляційного суду Київської області Мережко Марини Василівни;

апеляційного суду Сумської області Шунька Григорія Олексійовича;

апеляційного суду Кіровоградської області Мурашка Сергія Івановича;

апеляційного суду Донецької області Новікової Галини Валентинівни, Огурецького Василя Петровича, Осипчук Олени Віталіївни;

апеляційного суду Полтавської області Пилипчук Лідії Іванівни;

апеляційного суду Запорізької області Фоміна Валерія Анатолійовича;

апеляційного суду Чернівецької області Яремка Василя Васильовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області Ясеновенко Людмили Василівни.

Крім того, ВРЮ вирішила відкласти розгляд заяв Бородійчука Володимира Георгійовича, Василенко Людмили Іванівни, Дмитренка Миколи Івановича, Сіренка Юрія Володимировича про звільнення з посад суддів апеляційного суду Черкаської області; Мамчура Ярослава Степановича про звільнення з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду, Корнієнка Вадима Івановича про звільнення з посади судді апеляційного суду Полтавської області у відставку.

Також ВРЮ відклала розгляд заяви Попеки Олександра Володимировича про звільнення з посади судді Тельманівського районного суду Донецької області за власним бажанням.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.