Голос-Інфо

A+ A A-

З 1 січня можуть припинитися е-декларації

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 1 січня в Україні можуть припинити діяти е-декларації.

Державне підприємство "Українські спеціальні системи", що є адміністратором Єдиного державного реєстру е-декларацій, заявило, що з 1 січня 2017 роки не зможе забезпечити стабільну роботу реєстру і відповідні умови подачі е-декларацій.

Про це йдеться в повідомленні на сайті держпідприємства, передає 112-й.

В Україні 1 січня 2017 року розпочинається другий етап електронного декларування. За інформацією Нацагентства з питань запобігання корупції (НАПКА) на цьому етапі кількість суб'єктів декларування може досягти 2 млн чоловік. При такому збільшенні навантаження на ресурси реєстру стабільність його роботи опиниться під загрозою, йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в реалізованої конфігурації Реєстру наявні ресурсні можливості дозволяють проводити до 5 тисяч одночасних сесій, а також зберігати і обробляти до 1 млн е-декларацій на рік.

У той же час, з 1 січня кількість одночасних сесій може вирости до 70 тисяч і буде на порядок вище в дні пікових навантажень, а саме - в кінці терміну подачі е-декларацій. Кількість декларацій на другому етапі декларування з 1 квітня може досягти 2,5 млн, повідомило держпідприємство.

"Українські спеціальні системи" неодноразово акцентували увагу на проблемах, пов'язаних з недостатністю ресурсів Реєстру, надали НАПКА рекомендації та пропозиції щодо переліку додаткового обладнання і модернізації Реєстру. Були запропоновані рішення, реалізація яких дозволила б істотно знизити навантаження на існуюче обладнання та забезпечити належну роботу реєстру на другому етапі е-декларування. Безумовно модернізація та дообладнання це процеси, які вимагають часу, але вони досі не розпочаті ", - підкреслюється в повідомленні ДП" УСС ".

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.