Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні новостворений малий бізнес не перевірятимуть 3 роки

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

30-го грудня Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Він спрощує підприємницьку діяльність в Україні, зокрема, податкова великою мірою перестає контролювати й починає консультувати. 

За словами Петра Порошенка, Законом звільняються на три роки від будь-яких перевірок новостворені підприємства, якщо вони мають обіг менше ніж 3 млн грн, - повідомляє прес-служба Президента.

 

Також зазнали змін функції Податкової інспекції, адміністрування податків, ціноутворення, податок на прибутки, система сплати ПДВ тощо. Крім того, важливою зміною є те, що Міністерство фінансів матиме доступ до реєстрів відшкодування податку на додану вартість. Зі зведеною таблицею прийнятого закону можна ознайомитися ТУТ.

 

«Податкові інспекції на рівні районів перетворяться з контрольних та перевіряючих органів на консультативні. Це дуже важливо. Саме такою ми повинні бачити податкову інспекцію, коли підприємець туди звертається та отримує консультації», - підсумував Петро Порошенко.

 

Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу 21 грудня 2016-го року, а Президент підписав Закон та ввів його в дію напередодні Нового року.

Джерело tvoemisto.tv

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.