Голос-Інфо

A+ A A-

Країн Балтії та Прибалтики більше немає

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Країни Балтії тепер мають інший офіційний статус.

ООН змінила статус країн Балтії - Естонії, Латвії і Литви - з держав Східної Європи на країни Північної Європи, повідомив латвійський політик, депутат Європарламенту Артіс Пабрікс в своєму Twitter з посиланням на статистичний відділ Організації об'єднаних націй.

"ООН офіційно змінює Статус Прибалтики - від Східної Європи до Північної Європи. Це саме те, до чого ми належимо", - зазначив Пабрікс.

Тепер за класифікацією ООН до країн Східної Європи належать Білорусь, Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Молдова, Румунія, Росія, Словаччина і Україна.

До країн Північної Європи, крім країн Прибалтики, відносяться Великобританія, Данія, Ісландія, Ірландія, Норвегія, Фінляндія та Швеція.

Північна Європа - історико і політико-географічний регіон, що включає в себе розташовані в північній частині Європи держави і регіони. поділ Європи на субрегіону виробляються в зв'язку з низкою географічних, культурних, економічних і політичних чинників.

Нагадаємо, держсекретар Джон Керрі повідомив, що США витратили близько 3,4 млрд доларів на захист своїх союзників в Центральній і Північній Європі від російських провокацій.

Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.