Голос-Інфо

A+ A A-

3 лютого українці на одну годину залишаться без інтернету

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українські оператори телекомунікацій мають намір вийти на мітинги проти свавілля "бюрократичної машини". Організатори обіцяють три "хвилі" акцій протесту, в ході яких абоненти будуть відключені від послуг доступу до інтернету.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на internetua

Перша акція запланована на 3 лютого. Оператори планують передати звернення та пакет скарг в антикорупційний Комітет ВР, і припинити подачу доступу в інтернет по всій Україні на одну годину.

11-12 лютого учасники мітингів мають намір знову передати звернення та пакет скарг в СБУ і знову припинити подачу доступу в інтернет по всій Україні на одну годину. 20 лютого акція з відключенням на годину повториться, крім того, буде переданий пакет скарг президенту.

Попередньо участь в акціях протесту підтвердили учасники ринку з Сум, Чернігова, Дніпропетровська і Маріуполя, повідомляє директор інтернет сервіс провайдера "Павлабор" Падюков Володимир.

Проблема, з якою провайдери виходять на акції протесту, полягає в тому, що технології 3G і 4G вимагають побудови локальних кабельних мереж з базами на опорах, аналогічно ліхтарів вуличного освітлення. Зв'язківці змушені співпрацювати з балансоутримувачами опор. Але компанії грубо зловживають монопольним положенням, виставляють завищені необґрунтовані ціни.

"Маючи армію регуляторів, неможливо домогтися захисту елементарних прав. Звернення до держорганів, як правило, закінчується тим, що тебе виставляють "дурнем". Причому цей цирк, як правило, підтверджується серією судових рішень. У президента є інструменти забезпечення гарантій дотримання верховенства права та права на чесний суд, згідно Конституції. Тим не менш, у нас є причини не вірити президентові. Тому змушені піднімати подібні питання. Більше того, щоб виключити ймовірність рішень в стилі "сам дурень" будемо дублювати подачу скарг в інші органи", - стверджує Падюков.


За його словами, практично в кожній області провайдери об'єднуються в групи, щоб протистояти "свавіллю з боку влади".

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.