Голос-Інфо

A+ A A-

В ООН наполягають на тому, що жителі окупованих територій повинні отримувати пенсійно-соціальні виплати

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В ООН продовжують наполягати на тому, що Україна має поновити всі соціальні та пенсійні виплати людям, які проживають на окупованих територіях Донбасу. Про це заявляє координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. 

Зараз отримати пенсію та виплати жителі непідконтрольних територій можуть лише, якщо переселилися на підконтрольну українській владі територію. Рік тому Кабінет міністрів започаткував механізм перевірки тимчасових переселенців з метою уникнення шахрайства – так званого пенсійного туризму. Між тим, волонтери, які допомагають переселенцям, кажуть, що система перевірок дає збої і схиляються до думки про поновлення виплат всім пенсіонерам з окупованих територій. Та в Кабміні кажуть, що наразі це зробити неможливо, але в перспективі обіцяють виплатити заборговані кошти.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, на окупованих територіях зараз проживає приблизно одного мільйона двохсот тисяч пенсіонерів і лише їх пенсійне забезпечення складає близько 30 мільярдів гривень на рік.

Джерело infokava.com

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.