Голос-Інфо

A+ A A-

Більше 1,5 млрд. грн втратила Івано-Франківська область

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Питання про стан дотримання законодавства України при здійсненні будівельних робіт на території області розглянули сьогодні, 7 лютого, на постійній комісії Івано-Франківської обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Голова комісії, депутат від «Самопомочі» Тарас Виноградник зазначив, що забудовники згідно закону мають сплачувати пайову участь. Зокрема, 4% коли житлова забудова та до 10% при будівництві комерційних об'єктів.
«Ми визначили, що не всі міста обласного значення прийняли дане положення, але це положення мали прийняти міста і села, ми недоотримали по 1,5 мільярда гривень в місцеві бюджети», - повідомив Тарас Виноградник.
З цього приводу було подання в правоохоронні органи, але у відповідь лише формальні відписки та перекладання повноважень з одного контролюючого органу на інший.
Комісія підготувала звернення до органів прокуратури. У серпні минулого року було зареєстровано 12 кримінальних проваджень в цій галузі. Однак, які це провадження, хто не сплатив досі невідомо. На якому етапі провадження ці справи знаходяться зараз не зрозуміло.
Тарас Виноградник наголосив, що у нього, як представника забудовників конфлікту інтересів немає.
Представник ДАБК запевнив, що усю необхідну інформацію про стан сплати пайових внесків по області він надасть. В кожній декларації є пункт про пайову участь, але загальна статистика поки відсутня.
Депутати облради звернулись до прокуратури області, адже переконані, що слідчими органами належним чином не ведеться розслідування випадків несплати коштів пайової участі.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.