Голос-Інфо

A+ A A-

Чи можливо закрити Вконтакте і Одноклассники в Україні

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

16 лютого в МВС України заявили, що мають намір заборонити соціальні мережі ВКонтакте та Одноклассники на території всієї країни. Але Міністр інформаційної політики Юрій Стець розповів, чому це неможливо.

«Можна закрити доступ до соцмедіа у цій країні? Ні, неможливо. З двох причин. Перше – це не врегульовано законодавчо. Друге – якщо ми почнемо це робити, де гарантія, що влада не увійде у смак і не почне закривати все підряд? А може, інший скаже: «Закрий Фейсбук!»? Не буде такого. Інакше ми дограємося. Інтернет – це вільне поле. Соцмедіа — це світ, де люди можуть обмінюватися інформацією. Якщо ти залазити туди для того, щоб цензурить (а це чиста цензура), ти цензуришь не соцмережу, а конкретної людини, який там поставив свій пост. Це вже наступ на прописані речі в Конституції» ,— повідомив Юрій Стець.

Є безліч ресурсів, які несуть у собі заборонені матеріали або ведуть антидержавну політику. На цей рахунок міністр сказав, що необхідно внести ряд змін в Закон про інформацію, або запропонувати нові закони.

«Я буду вносити через Кабмін пропозиції з цього приводу. Божевілля, яке твориться в інтернеті, — не може творитися. Але шашкою наголо теж не може бути. У мене є бачення, як це може бути. Це може бути щось в дусі регуляторного органу, але в якому є, наприклад, спостережна рада, як на Суспильном ТБ: представники політичних сил і громадських організацій. Це єдиний орган (я кажу про наглядову раду НСТУ), якому довіряє суспільство», — додав Юрій Стець.

За матеріалами: informator.dp.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.