Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 150
A+ A A-

Оцінювачів комунального майна пропонують визначати через комісію

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківську відбулося громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади міста Івано-Франківська».

Проектом пропонується створити спеціальну комісію, яка вивчатиме конкурсні пропозиції оцінювачів майна та визначатиме кращих.Він дозволить впорядкувати ситуацію в цій сфері, пише Голос-Інфо, з посиланням на ГК.
Начальник управління комунального майна департаменту житлового, комунального господарства та благоустрою Івано-Франківської міської ради Антоніна Кизим розповіла, що проект рішення розроблений з метою ефективного та прозорого управління майном громади. Адже до сьогоднішнього дня відповідного регуляторного акту не існувало, а при проведенні оцінок керувались рішенням Фонду держмайна.

"Раніше діяла система, згідно з якою підприємці, в штаті яких було більше працівників, мали перевагу. Ми хочемо поставити оцінювачів у рівні умови", – сказала Антоніна Кизим. 

Підприємець Юрій Витвицький запитав, за що саме і як будуть нараховуватись бали. Йому відповіли – за конкретний об'єкт оцінки, а не за оцінювача.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.