Голос-Інфо

A+ A A-

Українську візу з квітня можна буде отримати швидше і легше

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Іноземці зможуть отримувати візи для в'їзду в Україну дешевше і скоріше. Анкету-заявку на отримання візи можна буде подавати онлайн, а громадяни 33 країн взагалі зможуть оформлювати візи просто на кордоні.

Уряд України спростив правила отримання віз для в'їзду в країну. Згідно з постановою Кабінету міністрів України №118 від 1 березня, подати анкету для цього можна буде онлайн через веб-сторінку міністерства закордонних справ України. Строк оформлення віз буде скорочений - звичайні будуть робити не 15 днів, як до сих пір, а 10. Термінову візу можна буде зробити за п'ять днів. Нові правила набудуть чинності з квітня 2017 року.

Зробити візу також стане дешевше - замість 85 доларів тепер іноземці будуть платити консульский збір у розмірі 65 доларів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Однак за термінове оформлення віз чи оформлення у позаробочий час доведеться заплатити 130 доларів. 

Також Кабмін затвердив перелік 33 країн, громадяни яких можуть оформляти візи для в'їзду до України безпосередньо на кордоні. Серед них Австралія, Індія, Індонезія, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Оман. За оформлення віз у пунктах пропуску через державний кордон треба буде сплатити консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - зараз це 2550 гривень.

Джерело: dw

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.