Голос-Інфо

A+ A A-

Як зміняться пенсії українців при накопичувальній системі

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Рекордний дефіцит Пенсійного фонду необхідно зменшувати і для цього Україна повинна перейти в майбутньому на накопичувальну пенсійну систему.Таку думку вислови голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка і додав, що зараз громадяни витрачають практично всі зароблені кошти, а різницю в пенсії покривають з державного бюджету.

«Головна ідея полягає у накопиченні, що здійснюються працюючими українцями для забезпечення власної пенсії нинішніх пенсіонерів. На сьогоднішній день кожен українець всі зароблені кошти автоматично витрачає, а ті відсутні кошти на пенсію, перекривають з державного бюджету. Якщо ми переходимо на накопичувальну систему, то участь у ній візьмуть 800 тисяч громадян», - повідомив Кукуріка.

За його словами, принцип роботи накопичувальної системи простий: крім того, що частина українців сплачують ЄСВ, кожен працюючий українець почне відраховувати відсоток від заробленого на окремий рахунок в приватному або державному Пенсійному фонді.

«Відраховані кошти потрібно постійно інвестувати, оскільки якщо вони просто будуть зберігатися на рахунках – їх «з'їсть» інфляція. Для України на даному етапі важливо прийняти рішення про саму модель накопичувальної системи, а ось перехід на неї, за моїм прогнозом, триватиме від десяти до 25 років», - повідомив голова ППУ.

Кукуріка також підкреслив важливість інформаційної роботи серед українців з цього питання, оскільки багато громадян ще пам'ятають крах ощадних книжок, тому робити все потрібно виважено і розумно.

У той же час, якщо не перейти на накопичувальну систему, то до 2025 року Пенсійний фонд чекає провал.

Джерело infokava.com

1 коментар

Прокоментувати:

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.