Голос-Інфо

A+ A A-

Як зміняться пенсії українців при накопичувальній системі

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Рекордний дефіцит Пенсійного фонду необхідно зменшувати і для цього Україна повинна перейти в майбутньому на накопичувальну пенсійну систему.Таку думку вислови голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка і додав, що зараз громадяни витрачають практично всі зароблені кошти, а різницю в пенсії покривають з державного бюджету.

«Головна ідея полягає у накопиченні, що здійснюються працюючими українцями для забезпечення власної пенсії нинішніх пенсіонерів. На сьогоднішній день кожен українець всі зароблені кошти автоматично витрачає, а ті відсутні кошти на пенсію, перекривають з державного бюджету. Якщо ми переходимо на накопичувальну систему, то участь у ній візьмуть 800 тисяч громадян», - повідомив Кукуріка.

За його словами, принцип роботи накопичувальної системи простий: крім того, що частина українців сплачують ЄСВ, кожен працюючий українець почне відраховувати відсоток від заробленого на окремий рахунок в приватному або державному Пенсійному фонді.

«Відраховані кошти потрібно постійно інвестувати, оскільки якщо вони просто будуть зберігатися на рахунках – їх «з'їсть» інфляція. Для України на даному етапі важливо прийняти рішення про саму модель накопичувальної системи, а ось перехід на неї, за моїм прогнозом, триватиме від десяти до 25 років», - повідомив голова ППУ.

Кукуріка також підкреслив важливість інформаційної роботи серед українців з цього питання, оскільки багато громадян ще пам'ятають крах ощадних книжок, тому робити все потрібно виважено і розумно.

У той же час, якщо не перейти на накопичувальну систему, то до 2025 року Пенсійний фонд чекає провал.

Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.