Голос-Інфо

A+ A A-

Українців братимуть на роботу або навчання тільки після постановки на військовий облік

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Чоловіків будуть приймати на роботу або навчання тільки після постановки на військовий облік у районних (міських) військкоматах, а також у разі їх перебування на військовому обліку в СБУ або Служби зовнішньої розвідки.

Обов'язкова перевірка у громадян при прийомі на роботу або навчання наявності військово-облікових документів. У військовозобов'язаних такими документами є військовий квиток або тимчасове посвідчення, а у призовників - посвідчення про приписку до призовних дільниць.

На підприємства, установи і організації покладається виконання деяких заходів з ведення персонального обліку призовників і військовозобов'язаних. До числа таких заходів належить внесення змін в особисті картки стосовно сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаного.

Таким чином, підприємства, установи та організації, в яких працюють призовники та військовозобов'язані повинні у 5-денний строк з дня подання відповідних документів вносити в особисті картки призовників і військовозобов'язаних зміни стосовно їх особистого життя і повідомляти про зміни районні (міські) військові комісаріати щомісяця до 5 числа.

Дані карток первинного обліку призовників і військовозобов'язаних звіряються з держорганами їх обліковими даними, зазначеними в особових картках на підприємствах за місцем роботи, з будинковими книгами, іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб. Адреса фактичного проживання призовників і військовозобов'язаних перевіряється шляхом проведення подвірного обходу. Крім того, під час звірок перевіряється наявність і стан військово-облікових документів фізосіб. Такі звірки проводяться не менше одного разу на рік.

За матеріалами: ligazakon.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.