Голос-Інфо

A+ A A-

З 1 травня для восьми мільйонів українських пенсіонерів буде збільшено розмір пенсії

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

З 1 травня підвищено прожитковий мінімум для непрацездатних осіб до 1312 грн, у зв'язку з чим здійснено перерахунок пенсій. Після цього перерахунку підвищення до пенсій отримають більше 8, 2 млн пенсіонерів. 

Про це повідомляє Пенсійний фонд.

"З 1 травня поточного року відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" підвищено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, до 1312 гривень. У зв'язку з зміною прожиткового мінімуму здійснено перерахунок пенсій. Підвищення в результаті проведеного перерахунку отримали понад 8,2 млн. пенсіонерів. Розмір підвищення у кожного індивідуальний", - йдеться в повідомленні.

У Пенсійному фонді повідомили, що у зв'язку з цим перерахунком пенсій збільшено такі види виплат, як: мінімальні розміри пенсій, доплата за понаднормовий стаж, мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни та членам їх сімей, підвищення жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною, надбавка донорам.

Уточнюється, що перерахунок пенсій проведено в автоматичному режимі, що не вимагає додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.

2 коментарі

Прокоментувати:

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.