Голос-Інфо

A+ A A-

Українці взяли участь у Параді дружби народів у Мексиці

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Керетаро (Мексика) у парку Аламеда відбувся Парад дружби народів, в якому уже вдруге взяли участь українці. Вони пройшли колоною, представляючи українську культуру, поруч з ще понад 70-ти культурами народів світу.

Загалом у параді взяло участь понад 800 учасників, українська колона включала більше 20-ти активістів. Чимало місцевих жителів відвідало захід, щоб помилуватися яскравим дійством. 

«Минулого року зібрати парад, мабуть, було важче, як першопрохідцям. Однак моя ініціатива була підтримана земляками, тож, як і минулого року, знову Олена Левченко, Катерина Швець, Юлія Людвик взялися за організаційну роботу, вирішували численні питання у місцевих органах влади. А ми знаходили нових українців, шили прапори. Активно готувалася до параду Галина Юспіна, родини Дубових та Данильченко, – коментує пані Ірина Соболь, ініціатор з української громади. – Коли глядачі читали напис на нашій колоні «Україна», то чулися схвальні вигуки, аплодисменти, скандування назви. Хоча було багато представників з екзотичних країн у яскравих шатах, нас сприймали дуже тепло. До речі, святкові плаття нашій громаді безкоштовно пошила наша співвітчизниця, дизайнер Ірина Блізніченко, яка проживає також у Керетаро».

Саме свято триватиме до перших чисел травня. Продовжується воно фестивалем і різнобарв’ям культури і кухонь народів світу. Українські активісти вже склали цікаве меню, пригощатимуть відвідувачів фестивалю різною українською смакотою. 

Джерело: global ukraine news

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.