Голос-Інфо

A+ A A-

Кабмін ще на місяць продовжив дію надзвичайних заходів у енергетиці

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Кабінет міністрів України продовжив термін дії надзвичайних заходів на ринку електроенергії, запроваджених три місяці тому, ще на один місяць.

«Потрібно продовжувати, тому що мають ухвалюватися оперативні управлінські рішення: ми управляємо системою не в штатному режимі, на превеликий жаль. Але і цей іспит ми пройдемо, хто б нам не заважав», – заявив прем’єр Володимир Гройсман на засіданні уряду 11 травня.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик зазначив, що запровадження надзвичайних заходів надало можливість заощадити 1,7 мільйона тонн вугілля.

У лютому уряд України ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

Як повідомляв керівник компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук, з часу запровадження надзвичайних заходів в енергетиці теплові електростанції України скоротили споживання вугілля антрацитової групи вдвічі.

З 24 мільйонів тонн вугілля, які українська енергетика споживає на рік, понад 9 мільйонів – вугілля антрацитової групи, і всі поклади його залишилися на непідконтрольній частині Донбасу.

Джерело www.radiosvoboda.org

 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.