Голос-Інфо

A+ A A-

Гройсман пообіцяв підняти пенсії більше, ніж на тисячу гривень

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В ході прес-конференції в Маріуполі прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вже наступного тижня готовий подати на обговорення Національної Ради реформ проект пенсійної реформи при президенті України. 

"Думаю, що на наступному тижні буде призначена Рада реформ з розгляду пенсійної реформи. Ще раз заслухаємо реформу, думки — і спільно приймемо рішення уряду, президента, парламенту, щоб прийняти цю фундаментальну історичну реформу в інтересах українських пенсіонерів та працюючих громадян", — сказав Гройсман. 

Разом з тим прем'єр зазначив, що він обговорює деталі даної реформи з главою держави Порошенко. 

Також Гройсман висловив надію, що більшість депутатів приєднаються до прийняття важливого рішення, яке забезпечить підвищення пенсій дев'яти мільйонам пенсіонерів та відновлення справедливості. 

«Цю пенсійну реформу ми зробимо спільно з Президентом, з українським парламентом у рамках роботи коаліції», — підсумував прем'єр-міністр. 

З 1 жовтня поточного року після осучаснення пенсій 5 мільйонів 620 тисяч українських пенсіонерів отримають до тисячі гривень додатково до своїх пенсій. 

«Після осучаснення пенсії зростуть, я скажу так: більше, ніж на тисячу гривень у місяць. 5 мільйонів 620 тисяч пенсіонерів з 12 мільйонів отримають підвищення пенсій до 1000 гривень — хтось 200, хтось 300, хтось 500, хтось 800, але це на постійній основі. Ми закладаємо механізми постійного підвищення пенсій», — анонсував Гройсман. 

Він також нагадав, що в пенсійній реформі пропонується скасувати оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.

За матеріалами: newsdaily.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.