Голос-Інфо

A+ A A-

МОЗ має намір припинити постачання ліків з РФ і ОРДЛО

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Донині на територію України тривають поставки ліків, які виробляються на окупованій частині Донбасу і в Росії. У зв'язку з цим МОЗ звернулося до уряду.

Міністерство охорони здоров'я України звернулося до уряду України з пропозицією призупинити надходження і звернення на ринок препаратів російського виробництва і виробників, розташованих на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, передає УНН.

У МОЗ зазначили, що ряд компаній, які мають реєстраційні посвідчення виробників або заявників від Російської Федерації, звернулися в МОЗ України щодо завершення процедури державної реєстрації та перереєстрації.

Внесення будь-яких змін до реєстраційних матеріалів можливо тільки в разі чинного Реєстраційного посвідчення на відповідний препарат. Після завершення експертизи реєстраційних матеріалів для здійснення державної реєстрації та перереєстрації компаній, лікарські засоби будуть включені до наказів Міністерства з державної реєстрації, перереєстрації та внесення змін. Це дозволить компаніям вилучити виробників/заявників Російської Федерації по реєстраційних матеріалах зареєстрованих в Україні лікарських засобів.

"Ми працюємо над підготовкою розширених санкцій відносно Російської Федерації. Продовжуємо стежити за присутністю на ринку України і використанням в медичній практиці лікарських засобів вітчизняного виробництва", - йдеться в повідомленні.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.