Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні хочуть заборонити аборти

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У парламенті зареєстрований законопроект №6239 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень на проведення операцій штучного переривання вагітності (абортів)».

У пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що, «давши право жінки вирішувати самостійно питання про проведення аборту, більшість країн не враховувало право чоловіка на батьківство (одне з репродуктивних прав людини)», передає "Уніан".

За словами автора законопроекту, аборт підриває основи держави (виникає демографічну проблему) та сім'ї (психічне здоров'я жінки надломлюється, моральна єдність подружжя послаблюється, сімейна гармонія порушується).

Наслідки аборту в першу чергу несприятливі для жінок - виникає велика ймовірність фізичних і психічних травм або втрату здатності народжувати дітей в майбутньому. Зараз близько 1 млн. подружніх пар в Україні є неплідними.

Як стверджує автор законопроекту , з них майже 90% - у зв'язку з безпліддям жінки. Основною ж причиною жіночого безпліддя є аборт (до 80%). Ст. 50 Основ законодавства України про охорону здоров'я дозволяє провести операцію штучного переривання вагітності за бажанням жінки у термін не більше 12 тижнів.

Законопроектом пропонуються зміни і доповнення до Цивільного кодексу України і Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» про дозвіл на штучне переривання вагітності тільки у виняткових випадках. Обставини, що дозволяють перервати вагітність, повинні обов'язково затверджуватися комісією відповідних експертів.

Також передбачається, що жінці, якій дозволена операція штучного переривання вагітності (аборт), в обов'язковому порядку і безкоштовно надаватися вся повнота інформації про наслідки такої операції та стадії ембріогенезу (початковий етап формування і розвитку плоду).

За матеріалами: www.056.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.