Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні назріває бунт пасічників проти низьких закупівельних цін

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У 2017 році в Україні назріває бунт пасічників проти низьких закупівельних цін, які диктують медові трейдери.

Про це повідомив комерційний директор ТМ «Династія меду» Олександр Масленко, пише «Пропозиція».

Так, за його словами, ціну формує експортер, відбувається зустріч і трейдер з бджолярем домовляються. Місток між експортером і бджолярем поступово вибудовується, але є відверті перекоси.

«Так, у 2017 році в Україні назріває бунт пасічників проти низьких закупівельних цін, які диктують медові трейдери. Тобто бджолярі говорять, що ціна, яку встановили на цей рік ― 35 грн/кг ― низька, хоча в 2016 вона була на рівні 25-27 грн/кг, в 2015 році ― близько 40 грн/кг. Тоді стає зрозумілим, чому на початку цього року (коли ціна була по 45 грн/кг) було експортовано рекордну кількість ― багато "притримували" мед, не бажаючи здавати його за низькою ціною», ― зазначив експерт.

Він упевнений, що пора аграрним політикам втрутитися в ситуацію, оскільки бунт в умовах військових дій в країні нікому не на руку.

«Я дійсно вболіваю за бджолярів, адже в нашому цеху 30-40% фахівців у віці старше 60 років. Для них пасіка ― це не просто можливість купити онукам подарунки, а й спосіб заробити собі на життя, нормально харчуватися і при необхідності купувати ліки, а не сподіватися на жебрацькі подачки з Пенсійного фонду. Треба нарешті подумати про людей, як про людей, а не електорат напередодні виборів», ― заявив Масленко.

Також він додав, що в Україні є потреба в популяризації меду, проведення ярмарків і освітньої роботи з дітьми та дорослими.

«Потрібно "загорнути" сферу виробництва меду в нову привабливу обгортку», ― сказв комерційний директор ТМ «Династія меду».

Джерело agravery.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.