Голос-Інфо

A+ A A-

Українська Федерація Америки відкрила свій офіс у Києві

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Очолив представництво Федерації Василь Костицький, юрист, дійсний академік Національної академії правових наук України. 
Збільшити свою присутність в Україні, підримувати діючі та розвивати нові проекти буде щойно відкрите бюро Української Федерації Америки (УФА) в Україні. Новий офіс розташований у Києві.
 
Діяльність Представництва буде розвиватися за декількома напрямками, а саме – надання гуманітарної допомоги, освітні та медичні програми, а також адвокації, правозахисту та інформації.
 
Учасники презентації відзначили великі зусилля УФА для медичної та психологічної допомоги важкопораненим захисникам України. Завдяки спеціальній програмі “Стань Героєм для Героя” українці з США надали медичну допомогу захисникам України на сім мільйонів доларів.
 
Як повідомив “Українському інтересу” віце-президент УФА Тарас Левицький, відкриття офісу організації у Києві дозволить активніше впроваджувати нові проекти співпраці українських організацій США з урядовим та громадським секторами України, зокрема, щодо лобіювання інтересів України в США, розвитку нових культурологічних та освітніх проектів.
 
Довідка “Українського інтересу”: Українська Федерація Америки заснована у 1991 році, об’єднує понад 100 громадських організацій в США. Очолює організацію відома лідерка української громади в США Зеня Черник.
 
Джерело www.ugorod.kr.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.