Голос-Інфо

A+ A A-

Маск закликав ООН заборонити «роботів-убивць»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Провідні спеціалісти світу у сфері штучного інтелекту, серед яких і засновник Tesla Ілон Маск, висловили тривогу щодо «робот.ів-убивць» та звернулись до ООН із вимогою заборонити автономну летальну зброю. Про це повідомляє CNN.

«Летальне автономне озброєння загрожує світу початком третьої революції в області війни, яку можна порівняти із винайденням пороху та ядерної зброї. Після їх розробки, військові конфлікти виникатимуть швидше ніж коли-небудь, і в рази швидше, ніж люди встигнуть це зрозуміти», – йдеться у відкритому листі спеціалістів до ООН.

Представники технологічних компаній зазначають, що багато сфер штучного інтелекту все ще залишаються в області наукової фантастики, а «автономні системи озброєння уже на порозі свого створення прямо зараз», і мають дуже реальний потенціал нанесення шкоди мирному населенню на фоні глобальної нестабільності.

Як повідомляється, наразі більше 10 країн, включно із США, Росією, Ізраїлем, Китаєм, Північною Кореєю та Великобританією, займаються розробкою автономних систем озброєння.

Джерело mind.kiev.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.