Голос-Інфо

A+ A A-

У Криму заборонили використання Linux - діють санкції

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На сайті проекту Linux Fedora з'явилося нагадування про те, що постачання операційної системи до Криму заборонене відповідно до санкцій США відносно Росії.

Розробники дистрибутива повідомляють: «Завантажуючи ПО Fedora, ви підтверджуєте, що розумієте наступне: ПО Fedora і технічна інформація можуть регулюватися Правилами експортного регулювання США (EAR) і іншими законами США та інших країн і не можуть поставлятися і передаватися в заборонені EAR або США країни і держави, які потрапляють під санкції (на даний момент до них відносяться Куба, Іран, Північна Корея, Судан, Сирія і Кримський регіон України) ». Тим самим підтверджується, що США не визнають анексії Криму.

Fedora - дистрибутив операційної системи GNU / Linux. Він фінансується фірмою Red Hat і підтримується спільнотою. Проект служить для тестування нових технологій, які в подальшому включаються в продукти Red Hat і інших виробників. Його метою є побудова цілісної операційної системи з вільного програмного забезпечення.
 
При цьому на форумі російськомовних користувачів Fedora, повідомляють російські ЗМІ, пропонується замовчувати про країну перебування, про те, як отримана операційна система і як вона буде використовуватися. Втім, якщо обман відкриється, заборона буде діяти значно серйозніше.
 
Як відомо, Linux користується популярністю у різних державних і місцевих структур через можливість економити бюджетні кошти і гнучкості програмного забезпечення.
 
Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.