Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 130
A+ A A-

Марнославство, словоблудство та піар, це головне кредо ВО "Свободи"

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Крокуючи Франківськом  радієш з того, що є таки у нас патрія, яка все зробила для нашого з вами щасливого проживання у Європейському місті. На бік-бордах майоріють написи, що дороги у Івано -Франківську відремонтувала ВО "Свобода", двері в будинках та дитячі майданчики теж зробила ВО "Свобода" і навіть лампоку у підїзді вкрутили вони. Одним словом не партія, а знахідка для виборця, при таких "героях" нам і комунальники не потрібні, все зроблять її активісти. 

Останім часом, на підтримку цьому валу марнославства у місцевих ТВ практично щоденно з'являється майже "казковий герой" з минулого Руслан Марцинків, більш відомий "Прикарпацям", як "Русланчик -мегафончик" або "Русланчик -кувалда", який нам із голубих екранів навішує кілограми локшини. 

Вершиною, цього горе "піарника" стала розповідь про те, що непроходження ВО "Свобода" до парламенту, це результат закулісних домовленостей Москви і олігархічних кіл України, одна із очильниць цієї ж партії Ірина Фаріон після виборів повідомляла, що ті люди, які за неї не віддали голос: -"то раби"  і, це після революції "Гідності". Цікаво, що за наявності проросійського Криму та Донбасу ці псевдопатріоти у 2010 році на виборах до ВРУ набрали більше ніж 10%, а зараз без сепаратистів не спромоглись подолати і 5 відсотковий барєр. Цікаво, коли ці ура-патріоти та нероби пройшли у 2010 році до ВРУ, чий це був зговір, чи не їх спонсорів бандитів, олігархів та Москви?

Однак, як нам відомо паганому танцюристу завжди щось заважає, так із марнославними, словоблудними піарниками з ВО "Свободи", от і остання їхня спроба, роздачі "бойового листка", який невідомо ким і коли був віддрукований з портретом Русланчика Марцинківа за їх задумом має допомогти йому очолити міську владу Івано -Франківська. 

Медіа

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.