Голос-Інфо

A+ A A-

Європарламент пропонує скасувати плату за роумінг для України, Молдови та Грузії

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У проекті доповіді з рекомендаціями Європарламенту іншим європейським інститутам запропоновано скасувати плату за роумінг в мобільному зв'язку між Європейським союзом і Україною, Молдовою і Грузією, створити трастовий фонд для інвестицій в Україну і, можливо, ввести нові санкції відносно Російської Федерації.

Про це повідомляється в прес-релізі, поширеному Європарламентом у  процесі підготовки до саміту, який відбудеться в листопаді.

Серед пропозицій також введення для цих країн односторонніх тарифних преференцій або створення широкосмугових каналів зв'язку високої потужності.
Подібна модель може бути також запропонована і трьом іншим учасницям "Східного партнерства" - Вірменії, Білорусі і Азербайджану, "коли вони будуть готові для таких розширених можливостей".
Трастовий фонд для України повинен зосередитися на приватних і державних інвестиціях, зокрема в соціальну і економічну інфраструктуру, а також на тих, які мають на меті посилити здатність України освоювати інвестиції.
У документі йде мова про підтримку відновлення повного суверенітету України в Криму, Грузії - в Абхазії і Південній Осетії і Молдови в Придністров'ї.
У четвер, 14 вересня, проект розглянуть на засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту.
 
Джерело: Радіо Свобода

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.