Голос-Інфо

A+ A A-

Що приховано за вишколом «Захід-2017»?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сайт «Радіо Свобода» розповідає, що у столиці Албанії Тирані завершилася щорічна зустріч міністрів оборони країн НАТО. Вона була присвячена боротьбі з тероризмом, ситуації на заході Балкан і новій стратегії США в Афганістані. Проте така гостра тема, як російсько-білоруські навчання «Захід-2017» не могла залишитися поза увагою.

Зокрема, голова Військового комітету НАТО чеський генерал Петр Павел вважає, що Росія не розкрила належним чином параметри маневрів. На його думку, чисельність залучених військовослужбовців становить не 12 700, як запевняє Кремль, а десь між 70 і 100 тисячами. «З комплексного погляду на те, що відбувається, напрошується висновок, що ми спостерігаємо серйозну підготовку до великої війни», – наводить видання слова Петра Павела.

За словами генерала, Північноатлантичний альянс всіляко намагається відновити діалог з Росією з метою запобігання можливим інцидентам під час навчань «Захід-2017». З цього приводу він висловив стурбованість: «Ми маємо велике нагромадження військ у регіоні Балтії та на Чорному морі. У світлі цього людський фактор або технічний збій з помітною ймовірністю можуть спровокувати небажаний інцидент, здатний перерости у збройний конфлікт».

Джерело meest-online.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.