Голос-Інфо

A+ A A-

Чому досі не назначили дату початку реєстрації на Green Card-2019

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На офіційному сайті Держдепартаменту досі не опубліковані дати прийому заявок на черговий розіграш лотереї Green Card-2019 (рік лотереї випереджає поточний на два і відповідає тому році, коли виграні в цій лотереї грін-карти будуть видавати).

Як правило, подавати заявки можна починаючи з початку жовтня. У минулому році заявки на участь в лотереї 2018 року приймалися з 4 жовтня по 7 листопада 2016 року.

Дати початку і закінчення прийому заявок на участь в лотереї Green Card Держдепартамент зазвичай оголошує заздалегідь, однак в цьому році за три тижні до потенційного початку прийому анкет ніяких офіційних заяв поки не було.

Нагадаємо, в серпні президент Дональд Трамп представив законопроект RAISЕ, який пропонував змінити підходи до імміграційної політики, в два рази зменшити кількість іммігрантів, а також скасувати лотерею Green Card. Замість розіграшу пропонувалося ввести змагальний процес подачі заявок.

За словами президента, завдяки цьому більше шансів на отримання дозволу на роботу і проживання у країні будуть мати іммігранти, які «говорять англійською, можуть фінансово забезпечити себе і свою сім'ю і володіють навичками, необхідними для американської економіки».

Джерело: FORUM DAILY

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.