Голос-Інфо

A+ A A-

Представники Європарламенту відвідали прифронтову Авдіївку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

19 вересня Авдіївку відвідала делегація Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС на чолі із співголовами ПКА Даріушем Росаті та Миколою Княжицьким.

Про це повідомляє Прес-центр штабу АТО.

19 європарламентарів та 10 українських високопосадовців, серед яких був заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, прибули у прифронтове місто для моніторингу окремих питань екологічної та безпекової ситуації, огляду пошкоджених у наслідок бойових дій об’єктів цивільної та індустріальної інфраструктури.

А також – обговорити перспективи та плани участі європейських країн у процесі відновлення зруйнованих бойовиками об’єктів інфраструктури у Донецькій області.

Розповідаючи про руйнування у житловому секторі міста, голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський провів іноземних гостей до будинків, які були пошкоджені танковими снарядами бойовиків у березні 2017 року. 

"Загалом, у місті потребують відновлення майже 500 будинків. Це і центральна частина Авдіївки, і приватний сектор. Зараз ми активно намагаємось відновити будинки та об’єкти цивільної інфраструктури до початку опалювального періоду. Зокрема, будуємо газогін, плануємо до початку жовтня побудувати близько 10 бюветів для забезпечення населення водою. Крім того, за допомогою держави та неурядових організацій проводимо забезпечення населення будівельними матеріалами", – зазначив Павло Жебрівський.

Підбиваючи підсумки роботи делегації, співголова Парламентського комітету асоціації Україна-Європейський Союз Даріуш Розатті зазначив, що члени делегації отримали великий масив інформації. Зокрема, у Європарламенті будуть порушуватись теми щодо подальшої допомоги Україні в контексті відновлення інфраструктури Донбасу, запровадження екологічних інновацій на підприємствах Донеччини, продовження забезпечення нормального рівня життя мешканців населених пунктів, що знаходяться на лінії зіткнення.

Крім того, Павло Жебрівський звернувся до іноземних гостей із проханням активізувати тиск на представників Російської Федерації щодо дотримання бойовиками умов припинення вогню. Адже ефективність робіт із відновлення інфраструктури населених пунктів, які знаходяться на лінії зіткнення, напряму пов’язана із дотриманням умов перемир’я, яке регулярно порушується представниками незаконних озброєних формувань. 

Джерело: UAPOST.US

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.