Голос-Інфо

A+ A A-

США посилюють правила видачі візи іноземцям

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Державний департамент дає імміграційним та консульським посадовим особам нові підстави для відмови у в'їзді чи депортації з США. Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на телеграму, яка була розіслана держсекретарем в посольства і консульства США по всьому світу.

Таким чином, особи, що претендують на отримання повторної візи, повинні будуть протягом трьох місяців перебування в США дотримуватися всіх заявлених ними при отриманні дозволу цілей поїздки.

Якщо в цей період вони роблять те, про що не згадували в інтерв'ю з консульською посадовою особою (наприклад, вступають у шлюб з американським громадянином, ходять в школу або отримують роботу), передбачається, що вони свідомо брехали.

Як зазначає видання, це ускладнює відновлення візи, отримання нової або зміни її статусу. А якщо людина все ще продовжує перебувати на території США після порушення, у влади будуть всі підстави для її депортації.

"Якщо хтось приїжджає в США в якості туриста, закохується і виходить заміж протягом 90 днів, а потім подає заявку на отримання "зеленої карти", це означає, що заявка буде відхилена. Це істотна зміна політики", - пояснила заступник директора зі зв'язків з урядом Асоціації юристів з імміграції Дайан Ріш.

В 2016 році США видали понад 10 млн віз з метою підтримки туристичної галузі.

Джерело: NYTIMES

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.