Голос-Інфо

A+ A A-

ЄС хоче заборонити польоти в Харків, Дніпро і Запоріжжя

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сесія Харківської міської ради прийняла звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, щоб уряд не допустив закриття повітряного простору над Харковом.

Про це повідомила прес-служба Харківської міськради.

У Європейському союзі визнали польоти над українськими містами Харків, Днепр, Запоріжжя небезпечними в зв'язку з близькістю до зони АТО.

За інформацією компанії «Нью Системс АМ», яка управляє Міжнародним аеропортом «Харків», в Державну авіаційну службу України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), яке здійснює контроль над безпекою руху в авіаційному просторі Європи, надійшов проект бюлетеня, яким вводяться обмеження в авіаційний рух в східній частині України. Зокрема, в ньому визнаються небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району польотної інформації, до складу якого входять міжнародні аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя».

«У разі прийняття даного документа авіасполучення між Харковом і іншими країнами буде припинено, таким чином, Харків виявиться в авіаційній ізоляції.Слобожанщина може стати непривабливим регіоном для іноземних інвесторів, а також істотно ускладняться ділові подорожі представників локального бізнесу, що зробить серйозний негативний вплив на економічний стан центральної та східної частин України», - йдеться у зверненні.

Наслідками прийняття такого документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, в яких задіяно близько 1,5 тис. працівників.

У зв'язку з цим Харківська міська рада звернулася з проханням до Володимира Гройсмана винести рішення зазначеного питання на вищий державний рівень і звернутися до EASA з проханням не вводити даний документ в дію, обмежившись діючими заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції.

Джерело infokava.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.