Голос-Інфо

A+ A A-

В НБУ зробили важливу заяву щодо Bitcoin

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Киптовалюта Bitcoin не може бути визнана платіжним засобом в Україні, до того ж операції з нею несуть ризики шахрайства. Такої думки дотримуються в Нацбанку України, говорячи про перспективу визначення правового статусу для криптовалют.

На думку заступника голови НБУ Олега Чурія, біткойн не може бути визнаний валютою. На його думку, загроза криптовалют не дуже турбує світових регуляторів через маленький обсяг, але їх турбує, що люди можуть втратити гроші як інвестори, і до того ж є ризики шахрайства, передає «Народна Правда».

Чурій також пояснив, що біткойн неможливо визнати валютою, тому що немає центрального емітента, а значить, він не може бути визнаний і платіжним засобом.

До того ж немає інформаційного супроводу і захисту прав інвесторів, додав глава Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.

Раніше в НБУ відзначали, що по криптовалютам немає єдиної класифікації у всьому світі, звідси і труднощі з визначенням правового статусу в Україні.

Проте, до кінця вересня очікується поява офіційної інформації про перспективи отримання правового статусу для криптовалют від НБУ і Мінфіну.

Джерело narodna-pravda.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.