Голос-Інфо

A+ A A-

Польща ухвалила закон про обмін нелегалами з Україною

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сейм Польщі у п'ятницю, 29 вересня ухвалив закон про реадмісію, тобто повернення іноземців, які незаконно перетнули кордон, між Польщею та Україною.

Головне завдання ухваленого закону полягає у встановленні докладних правил співпраці між Польщею та Україною з питання реадмісії, передає «Польське радіо».

Протокол, на який поширюється дія закону, містить технічні положення про встановлення детальних засад співпраці сторін під час реалізації завдань, спрямованих на депортацію осіб, які не дотримуються умов або втратили підстави для легального в’їзду чи перебування на території однієї зі сторін.

«Йдеться, зокрема, про перелік прикордонних пунктів пропуску для прийняття назад осіб», – сказав під час роботи сеймової комісії голова Управління з питань іноземців Рафал Роґаля.

Досі Польща підписала приблизно 30 договорів про реадмісію. Декілька наступних перебувають на етапі перемовин.

У 2016 році з Польщі, у рамках реадмісії та інших договорів і угод, до інших країн було повернуто майже 20 тис. іноземців. Більшість з них — майже 17 тис. — відправили назад в Україну. Своєю чергою, Польщі передано 1583 особи, зокрема 8 з України.

Джерело: POLRADIO

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.