Голос-Інфо

A+ A A-

Facebook найме 1000 осіб для боротьби з Росією

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Facebook має намір найняти додатково тисячу осіб для перевірки, чи придбана у нього реклама відповідає критеріям компанії. Це спроба зупинити Росію та інші країни від використання найбільшої соціальної мережі як інструменту втручання у вибори.

В оприлюдненій 2 жовтня заяві Facebook поінформував, що додаткових співробітників компанія хоче працевлаштувати протягом року і має намір «збільшити інвестування у своє програмне забезпечення», аби «автоматично викривати і блокувати рекламу».

«Перегляд реклами означає, що буде оцінюватися не тільки її зміст, а й контекст, у якому вона була придбана, і цільова аудиторія. Тому ми змінюємо нашу систему перевірки реклами так, аби збільшити пильність до таких сигналів», - написано у повідомленні соціальної мережі. 

У Facebook також сповістили, що компанія має намір адаптувати свою політику так, аби реклами, що «навіть віддалено нагадують про насильство», були заблоковані. Зазначено, що Facebook буде вимагати більше документів про бізнес-зв’язки від осіб, котрі хочуть розмістити на порталі рекламу, пов’язану з американськими виборами.

У вересні Facebook повідомив, що особи з Росії придбали у соцмережі приблизно 3 тис. реклам, що декілька місяців перед та після американських виборів президента у листопаді 2016 року «призводили до політичних поділів» у США. У зв’язку з цим засновник та голова сервісу Марк Цукерберґ сповістив, що компанія має «обмежити можливості урядів держав зловживати найбільшою світовою соціальною мережею». 

Згідно з рекламною політикою Facebook, на порталі не можна поширювати акти насильства, расової дискримінації та рекламу наркотиків. Однак, як стверджує агентство Reuters, у зв’язку з тим, що завдяки порталу популяризується приблизно 5 млн рекламодавців, Facebook має проблеми з дотриманням своєї політики.

На кінець 2016 року у Facebook працювало понад 17 тис. осіб. У травні компанія анонсувала, що створить додаткові 3 тис. робочих місць, аби ефективніше усувати з порталу відеоролики з актами насильства.

Джерело: POLRADIO.PL

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.