Голос-Інфо

A+ A A-

Іноземцям обмежать права в Україні

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 4 жовтня, в Верховній Раді України розглянуть проект Закону про ратифікацію двох Протоколів Конвенції про захист прав людини і основних свобод. Зокрема, депутати можуть ратифікувати 15 і 16 статті про відступ від зобов’язань під час надзвичайної ситуації та обмеження на політичну діяльність іноземців

Стаття 15. Відступ від зобов’язань під час умовах надзвичайних ситуацій.

Ще в травні 2015 року Рада підтримала застосування цієї статті Євроконвенції. Це було зроблено для того, щоб тимчасово призупинити деякі міжнародні зобов’язання на територіях, на яких проводиться антитерористична операція (АТО).

Україна тоді прийняла норми про превентивне затримання причетних до терористичної діяльності осіб на термін більше 72 годин, про особливий режим досудового слідства в умовах воєнного, надзвичайного положень або районі АТО, про зміну територіальної підсудності судових справ і кримінальних правопорушень в зоні АТО і про створення військово цивільних адміністрацій.

Стаття 16. Обмеження на політичну діяльність іноземців.

Дана стаття говорить про те, що Україна фактично може вводити обмеження на політичну діяльність іноземців. Також відзначено, що інші статті Конвенції (про свободу вираження поглядів, зібрань і об’єднань, і заборону дискримінації) не можуть перешкодити цьому праву.

На даний момент в законодавстві України чітко не прописано, чи можуть іноземці займатися політикою. Однак в Законі «Про Кабінет Міністрів України» йдеться про те, що міністрами можуть стати тільки українські громадяни.

Також законодавчо заборонено подвійне громадянство.

Джерео vsviti.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.