Голос-Інфо

A+ A A-

Як діяти, коли на вас нападає собака

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Майже на кожного хоча б раз у житті нападала безпритульна собака.

Така ситуація зазвичай приводить у замішання: кинути що-небудь у собаку? Кричати і махати руками? Розпочати рукопашний бій?

Одним з найкращих варіантів вважається що потрібно, щось голосно крикнути. Це дійсно допомагає. Якщо це породиста собака, то вона у когось живе і напевно розуміє мінімум команд.

Значить, робимо так. Собака біжить на вас. Ви робите крок у бік собаки і голосно загрозливою інтонацією даєте команду «сидіти» або «не можна», «фу». Це збиває програму атаки собаки. Плюс крок у бік собаки так само збиває її з пантелику, тому що вона бачить, що ви її не боїтеся.

Якщо не вірите, спробуйте.

Прийміть всі заходи щоб уникнути нападу , тобто відійдіть в сторону з її шляху, іноді цього достатньо. Адже вам напевно не цікаво, хто з вас сильніше.

Якщо собака біжить на вас, не треба думати що вона вас обов'язково вкусить. Для неї головне вас обнюхати. Адже нюх це її життя. Підбіжить, обнюхає, зрозуміє, що ви не уявляєте загрози для неї і втече.

Якщо ви заходите на незнайому територію, знайте що собака - тварина територіальна, і вона найчастіше охороняє свою територію від сторонніх. Будьте готові до того, що якийсь «двортерьр» може схопити вас за ногу.

Не ігноруйте вивіски «Обережно, зла собака». Іноді у дворах бігають такі «мутанти», що з ними краще не стикатися. А в самий невідповідний момент господаря собаки не буде вдома.

Краще не тікати від собаки.

По-перше, собака швидше вас,

по-друге, ви не бачите, що твориться у вас за спиною, щоб в потрібний момент ухилитися від собаки. Найзручніше це прикинутися «стовпом» іди, як футболісти в «стінці», прикрити «причинне» місце і не ворушитися.

Якщо собака біжить на вас і гавкає, то це може не становити загрози. Вона показує вам, що це її територія і вона тут головна. Погавкає і втече. Гірше, якщо собака атакує мовчки і підтискає вуха. Ось це реальна загроза для вас.

Будьте уважні і не панікуйте. Проходячи повз будь-якої собаки, не робіть різких рухів, щоб не налякати собаку, а головне тримайте собаку в полі зору. Тоді ніхто на вас не нападе. Не підходьте до незнайомих собак, які щось їдять. Собака віддразу відчує у вас суперника і обов'язково позне атаку на вас. Просто віджене вас від себе.

Намагайтеся уникати зустрічей зі службовими, вартовими і бійцівськими собаками. У них спеціально виробляється злість і здатність атакувати людей. Це їх робота.

В крайньому випадки пам'ятайте, що ви сильніше собаки у всіх відносинах. У собаки тільки ікла, а у вас руки, ноги, голова, ваша вага, ваш зріст, підручні засоби. Пам'ятаючи це, ви завжди будете почувати себе більш впевнено.

Коли підбігає собака - присісти навпочіпки. У тварини спрацьовує програма - був великий - зменшився, значить готується до атаки. Захищається ж, навпаки, буде намагатися здатися більше. А раз вона сама переходить в атаку, то краще не лізти до неї. 99% випадків собака віддразу зупиниться і, максимум, буде притаманна. Цим прийомом користуються бійці спецназу.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.