Василь Шуптар виборов першу медаль на чемпіонаті Європи-2019 (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Шуптар став бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг.

У вівторок, 9 квітня, стало відомо про те, що перші комплекти нагород на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби в Бухаресті (Румунія) розіграли представники вільного стилю. Піднятися на п'єдестал третього місця і завоювати "бронзу" вдалося українцю Василю Шуптару, повідомляє Znaj.ua.

Так, Шуптар став бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг, Він переміг у "малому" фіналі поляка Кшиштофа Бьянковскі (4:0). Відзначається, що ще один українець Семен Радулов (70 кг) програв сутичку за третє місце іншому представнику Польщі Магомедмураду Гаджиєву (0:6).

Також повідомляється, що в середу, 9 квітня, медалі розіграють борці вагових категорій до 61, 74, 86 і 125 кг.