Голос-Інфо

A+ A A-

Українська команда з вільної боротьби на чемпіонаті Європи здобула 5-те місце (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вперше за тривалий термін часу борці вільного стилю посіли 5-те командне місце на чемпіонаті Європи, який відбувався в Румунії. Українські борці здобули 2 бронзові нагороди та зайняли 3 п’ятих місця у відповідних категоріях.

Зокрема, Олександр Хацановський (125 кг) - бронза, Василь Шуптар (65 кг) - також бронза.

На результати в командному заліку вплинули позитивні зміни з приходом у керівництво асоціації вільної боротьби України нового тренерського штату та команди на чолі з Юрієм Копитком та Едуардом Прощуком.

Редакція видання вітає учасників змагань та надалі бажає спортивних досягнень та перемог.