Голос-Інфо

A+ A A-

Франківець встановив особистий рекорд та здобув перемогу на чемпіонаті з гирьового спорту

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Одразу дві золоті медалі зі змагань привіз студент четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Шваб.

Олександр змагався у ваговій категорії до 68 кг. У вправі підйом довгим циклом двох 32-кілограмових гир він зміг здійснити 62 підйоми. Наразі це новий особистий рекорд студента. Він на п’ять підйомів перевищив норматив майстра спорту України міжнародного класу. Це звання, до слова, вже здобуто минулого року. Та, за словами Олександра, на цьому він не зупинятиметься.

Завдяки цьому результату Олександр Шваб здобув право представляти Україну на чемпіонаті Європи, яки відбудеться в кінці травня в Німеччині.

На чемпіонаті також виступив рідний брат Олександра — Сергій Шваб. Він посів друге місце у двоборстві (категорія до 68 кг). Четверте місце у своїй ваговій категорії посіла студентка третього курсу медичного коледжу ІФНМУ Христина Макота.