Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську відмовилися реєструвати керівника обласної "Самопомочі" (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Як стало відомо, управління юстиції в області відмовило в реєстрації керівних органів партії «Об’єднання «Самопоміч» Івано-Франківського обласного осередку та Богдана Станіславського на посаду керівника обласної організації партії.

Підставою відмови стали порушення закону «Про політичні партії».

Відповідно до закону, громадяни України можуть перебувати одночасно тільки в одній політичній партії. Попри це юстиція виявила, що члени зборів «Самопомочі», які голосували за обрання керівника організації 7 жовтня, перебувають у складі керівних органів інших політичних партій.

Також юстиція виявила порушення в голосуванні при обранні виконкому обласної організації партії: кількість голосів не збігається з кількістю зареєстрованих осіб, що брали участь у зборах. 

Нагадаємо, 7 жовтня відбулися перевибори керівника обласної партії «Об’єднання «Самопоміч» через закінчення дворічного терміну перебування на посаді. Тоді чинний керівник партії Тарас Виноградник зняв свою кандидатуру з голосування через масове прийняття в партію людей – 40 членів за тиждень.

«Зараз у залі присутні близько 70 чи 80 новообраних людей, які не знають мене особисто. Я не хочу, щоб вони сліпо голосували «за» або «проти» мене», – аргументував тоді свою позицію Виноградник, після чого разом з своїми прихильниками покинув залу.

Людей у районні організації реєстрували централізовано – у львівському головному офісі, без відома керівників районних осередків. Загалом за два місяці таким методом в обласну організацію прийняли понад 100 членів та збільшили її чисельність у 2,5 рази.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.