Голос-Інфо

A+ A A-

Як Франківчанам отримати візу до Японії (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

З 2018 року українці отримуватимуть візи до Японії за спрощеною процедурою. Про це повідомили на сайті Посольства Японії в Україні.

“З нагоди візиту державного міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане у Київ для переговорів з його партнерами в уряді України та для участі в подіях у межах Року Японії в Україні були визначені заходи зі спрощення візових вимог для короткотермінового перебування для громадян України”, – зазначили у дипломатичній установі.

Планується збільшити кількість заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою та культурних і наукових діячів.

Також строк дії віз буде збільшено з 3 до 5 років. У доповнення до чинних одноразових віз будуть введені багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, туризму.

“З початком дії перерахованих вище заходів очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію, подальше зміцнення міжлюдських контактів”, – наголосили у японському посольстві.

 

Джерело: uain.press

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.