Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 189
A+ A A-

Відсьогодні в Україні запровадження рахунки ескроу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Україні вперше запроваджено новий вид рахунків – рахунки умовного зберігання (ескроу) та визначено ескроу–агента, інформує прес-центр НБУ.

Відтак Нацбанк розробив порядок відкриття банками таких рахунків. Про це йдеться у постанові Правління Національного банку України від 18 грудня 2017 року № 133, що набирає чинності 21 грудня 2017 року.

Документом, зокрема, визначено порядок відкриття та закриття рахунків умовного зберігання; встановлено перелік документів, який клієнт подає до банку під час відкриття рахунку; визначено виключний перелік операцій, які можна здійснювати за рахунком і   надано право нерезидентам – інвесторам відкривати рахунки для перерахування коштів бенефіціарам, акції яких придбаваються відповідно до вимог статті 652 Закону України “Про акціонерні товариства”;

Крім того, Постанова №133 визначає банк ескроу – агентом, до функцій якого належить укладання договорів із заявником вимоги; зарахування коштів на рахунок ескроу, відкритий заявником вимоги, та перерахування їх на рахунок бенефіціара або виплата бенефіціару відповідних коштів готівкою; встановлення особи бенефіціара та перевірка наявність в нього права на одержання коштів і перерахування коштів бенефіціарам протягом трьох років.

Постановою внесено зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах і Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті.

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.