Голос-Інфо

A+ A A-

Відсьогодні пом’якшено вимоги до перевезення дорогоцінних металів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Національний банк пом’якшив вимоги до процедури переміщення банківських металів через митний кордон України. Це передбачено постановою Правління Нацбанку № 142, що набирає чинності 28 грудня.

По-перше, Правління НБУ скасувало вимогу щодо наявності індивідуальних ліцензій Національного банку України на вивезення фізичною особою банківських металів вагою, що перевищує 500 г. Дозвіл на вивезення банківських металів в такому обсязі буде можливий за умови письмового декларування митному органу та на підставі документів, що підтверджують придбання цією особою банківських металів в уповноважених банках та/або Національному банку в повному обсязі.

По-друге, скасовується вимога щодо необхідності отримання юридичними особами спеціального дозволу Національного банку на ввезення банківського металу, виготовленого нерезидентом за договором про перероблення  давальницької сировини, якщо ці банківські метали в повному обсязі продаються Національному банку. Достатньо лише наявності договору, на підставі якого здійснювалась переробка, а також договору на поставку банківських металів Національному банку.

Зазначені кроки сприятимуть спрощенню та удосконаленню порядку переміщення банківських металів через митний кордон України.

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.