Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 182
A+ A A-

За рік на Франківщині у горе-батьків забрали 54 дитини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення і усунення причин та умов, що сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів, а також виявлення осіб, які залучають дітей до протиправної діяльності, службами у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення систематично проводяться профілактичні заходи (рейди): «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо» тощо.

Як повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА, у 2017 році проведено 682 профілактичних рейди, під час яких виявлено 691 дитина. З них вилучено з: вулиці – 19 осіб, сім’ї – 54, крім цього, попереджено 618 дітей, передають "Вікна".

Із загальної кількості вилучених дітей: 9 – повернено в сім’ю, 42 – влаштовано в центри соціально-психологічної реабілітації дітей, 2 – влаштовано до навчальних закладів, 20 – до закладів охорони здоров’я.

Під час рейдів виявлено 17 підлітків, які вживали спиртні напої. Зафіксовано 67 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. По кожному факту працівниками правоохоронних органів складено протоколи про адміністративні правопорушення, винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності. Зокрема, попереджено 52 та ініційовано притягнення до відповідальності 17 посадових осіб.

Служби у справах дітей внесли клопотання до виконкомів міських, селищних, сільських рад щодо вирішення питання про доцільність функціонування даних торгових об’єктів. З продавцями та власниками закладів торгівлі проведено профілактично-попереджувальні бесіди про протизаконність і недопустимість продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім та роздано відповідні пам’ятки.

Під час проведення профілактичних заходів-рейдів працівниками служб у справах дітей обстежено умови проживання дітей в 1 тис. 195 сім’ях, попереджено 755 батьків за неналежне ставлення до виховання неповнолітніх та ініційовано притягнення до відповідальності 199 осіб.

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.