Голос-Інфо

A+ A A-

Про що довжина волосся може розповісти про характер жінки!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Багато жінок, стикаючись з різноманітними «переломними» моментами в житті, звертаються до послуг перукарів. Зміни може зазнавати не тільки звичний і натуральний колір волосся, але і їх довжина. Неважко зробити висновок: те, наскільки коротка або довга ваша зачіска, говорить про вас занадто багато. Вона може описувати і поточний стан, і загальний настрій. Короткими волоссям або пишною «гривою» жінки демонструють навколишнім власне потаємне «Я», а значить, цієї деталі слід приділити особливу увагу.

1. Під «хлопчика»

Що можна сказати про жінку з коротким волоссям? Те, що у неї небагато часу і ще менше бажання доглядати за пишною шевелюрою. Така довжина волосся для них – оптимальний варіант, що поєднує практичність і зручність.

Представниці прекрасної статі, які носять короткі волосся, зазвичай дуже активні й комунікабельні. До того ж неважко зробити заяву про їх впевненості: коротко стрижені жінки не ховають обличчя. Пріоритет для них – робота і саморозвиток. Вони здатні у важких ситуаціях зберігати самовладання і бути спокійними і стриманими.

2. «Боб»

Представниці прекрасної статі, роблячи таку стрижку, можуть по праву вважатися люблячими експерименти натурами. Якщо така коротка шевелюра зачесана і укладена, то можна вважати жінку серйозною. Шпильки ж і легкий лак здатні підкреслити зухвалість. Насправді, нелегко визначити особу жінки, що носить таку зачіску.

Вони можуть бути як приземленими, помірними і надійними, так і спонтанними і шукають пригод. Також варто відзначити чесність і відкритість таких леді. Вони здатні досягати ідеального балансу між особистим життям і кар'єрою, при цьому жоден з інших спектрів їх життя не залишиться без належної уваги. Нерідко власниці волосся до рівня підборіддя стикаються з неприємностями внаслідок необдуманих дій.

3. Стрижка до рівня плечей

Мають середню довжину волосся жінки характеризуються невизначеністю і таким чином створюючи середню по довжині стрижку) йдуть від труднощів вибору і рішення. Нерішучість Часто переслідує таких осіб та в інших сферах їх життєдіяльності: вони можуть відкладати важливі рішення до останнього моменту, фанатично мріяти. Нерідко вони потребують когось, хто зміг би підштовхнути їх до певного рішення або дії.

Однак елегантність і дивовижний зовнішній вигляд – козирі таких дівчат і жінок. Вони нерідко оточені чоловіками і не страждають від нестачі уваги з боку сильної статі. Цьому сприяє і завидна товариськість носіїв подібних зачісок – такі жінки без праці знаходять друзів і вибудовують теплі стосунки з людьми.

4. Довге волосся

Представниці прекрасної статі, які віддають перевагу довге волосся, характеризуються схильністю до тривалих відносин і є щирими у відносинах зі своїми партнерами. Якщо справа доходить до вибору обранця, то ними демонструється високий рівень вимог і гранична чіткість. Однак зробивши вибір, йому вони будуть вірні вже до кінця.

Якщо волосся довге, але краї злегка зрізані у вигляді східців, то така жінка готова піти на компроміс. Якщо довжина волосся однакова, то для такої жінки властиві традиційні погляди на розподіл обов'язків між чоловіком і жінкою у родині: відразу ясно, хто повинен лагодити крани, а хто смажити яєчню!

Також слід врахувати: довга чуприна вимагає догляду і часу, в іншому випадку вона буде виглядати огидно. Отже, за своєю нерідко надмірної турботи про волосся, носительки таких зачісок можуть прийматися оточуючими як гонорові особи. Дівчат з довгим волоссям характеризує строгість і завзятість у досягненні цілей, що нерідко окупається і приносить результат. Помилкові враження про надмірну концентрованості таких осіб на собі є дійсно помилковими.

Знайшли щось корисне або може дізналися в описах себе або свою подругу? Нічого дивного! Дані багатьох досліджень вже давно оголосили зв'язок характеру і стану жінки з тим, як вона виражається через зачіску. Тому не поспішайте піддавати себе радикальним змінам: це не тільки ваш зовнішній вигляд, але і душевний стан.

Джерело: ukr.media

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.