Голос-Інфо

A+ A A-

Продукти, які підробляють найчастіше

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Справжній сир – продукт, зроблений тільки з молока за допомогою бактеріальної закваски і натуральних ферментів. Підроблений сир не має нічого спільного з натуральним – замість молока в його виробництві використовується пальмова олія. Також на прилавках можна зустріти щільні сири зразок Голландського, але зроблені за технологією плавлених сирків. Як правило, їх виготовляють не з молока, як тверді сири, а із сирного шлюбу, передає Ukr.Media.

Сир завжди краще купувати навагу, коли її відрізають від кола або великої форми. Він не тільки свіже - така форма ідеальна для дозрівання сиру. Головки, бруски та інші зменшені фірмові упаковки завжди гірше.

Мед

Вибираючи мед, не зайве звернути увагу на його консистенцію. Кристалізація меду вказує на його натуральність – він каламутніє, світлішає і стає густим. Відбувається це в різні строки, все залежить від сорту меду і умов зберігання. Якщо мед не кристалізується до осені, він сфальсифікований. Тільки акацієвий мед може залишатися рідким цілий рік.

Оливкова олія

Підроблене оливкова олія може бути справжнім рослинним маслом, розведеним оливковою олією низької якості, але іноді в ньому навіть немає справжнього масла взагалі. Щоб підробити оливкова олія, дешеві і шкідливі соєві або ріпакові масла фарбують промисловим хлорофілом і ароматизують штучними ароматизаторами.

Шафран

З-за високої вартості шафран підробляють досить часто. Під виглядом шафрану в кращому випадку продають подрібнені пелюстки інших рослин, у гіршому – додають в них різаний пластик, шматки ниток і цегляну пил. Щоб убезпечити себе від таких убивчих спецій, запам'ятайте одне правило: натуральний шафран продають тільки цілком.

Мелену каву

Підробка кавових зерен зустрічається досить рідко. Набагато ширше застосовується фальсифікація меленої кави. Для підробки використовують різні сурогати, які підмішують в натуральну каву. Ці домішки зазвичай наступні: підсмажений і подрібнений ячмінь, пшениця, соєві боби. Щоб бути впевненою в складі та якості напою, купуйте каву в зернах і перемаливайте його самостійно.

Але пам'ятайте також ще одне правильно - дорого не означає якісно. Довіряйте лише перевіреним виробникам, будьте пильними, і нікому не вдасться вас обдурити.

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.