Голос-Інфо

A+ A A-

Граничним терміном сплати податку на прибуток є 7 березня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 1 січня 2018 року для платників податку на прибуток підприємств визначено єдиний строк подання для податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка складається за звітний рік, – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового року, незалежно від того, за який базовий період складалася податкова декларація – квартал або рік.

Як нагадує прес-служба ДФС, таким чином граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) 2017 рік є 1 березня 2018 року, граничний строк сплати податкового зобовʼязання з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) 2017 рік є 11 березня 2018 року.

Разом з тим через перенесення дні роботи системи електронних платежів Національного банку України з: п’ятниці 09 березня – на суботу 03 березня тощо.

«Враховуючи це, з метою забезпечення своєчасності сплати податкових зобов’язань з податку на прибуток, звертаємо увагу платників податків на необхідності забезпечення відповідних розрахунків з бюджетами з граничним строком сплати 07 березня 2018 року», – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що відповідно до п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема: календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) – протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, календарному кварталу або календарному півріччю (у том) числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) та календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 Кодексу – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Кодексу).

Платник податків зобовʼязаний самостійно сплатити суму податкового зобовʼязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених Кодексом (п. 57.1 ст. 57 Кодексу).

Джерело: ukrainepravo.com

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.