Голос-Інфо

A+ A A-

Українців-заробітчан змущують платити несправедливі податки: люди обурені

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Мережі українці відреагували на нагадування Державної фіскальної служби про подання декларації у разі отримання іноземних доходів.

В ДФС відзначили: «Всі громадяни, які отримали у 2017 році доходи з-за кордону - спадок, гонорари, авторські виплати, дивіденди або просто зарплату, повинні їх задекларувати. При цьому декларацію вони повинні подати незалежно від того, чи були з цих сум утримано податки». При цьому, якщо людина вже сплатила податок за тими ставками, які діють в іншій країні, вона повинна взяти в податкових органах іноземної держави довідку про сплачені суми, які будуть враховані при перерахунку в Україні.

Видання Politeka зібрала найцікавіші коментарі українців на цей рахунок:

«Платити з власних важко зароблених грошей державі за що? За погані умови життя (дороги на яких машини ламаються... умови праці, зарплати і т.д.)?»

«Наші олігархи і хабарники Ніяк не нажеруться. Тут одні старики і залишаться».

«Держава Україна хоче зайнятися рекетом. Дожилися».

«Найсумніше в тому, що, якщо приймуть подібного роду закони, українці будуть платити, так як все одно буде вигідніше працювати в Україні за гроші, і ніяких мітингів, судячи з останнього розгону, з-під ВР теж не буде».

У свою чергу в ДФС відзначили, що в минулому році українці задекларували іноземні доходи в сумі 4,4 млрд грн. З цієї суми податкові зобов'язання для самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб становлять 775,3 млн грн і 64,2 млн грн військового збору. 

Джерело: bdzhola.com

Подробнее: https://bdzhola.com/news/ukrajintsiv-zarobitchan-zmuschujut-platiti-nespravedlivi-podatki-ljudi-obureni

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.