Голос-Інфо

A+ A A-

В Україні встановлений вік статевого повноліття

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Вчора депутати проголосували за закон №2016 який вносить зміни в Кримінальний кодекс. За нього віддали голоси 241 депутат, передає Ukr.Media.

Згідно нової редакції статті 155 КК, природні або неприродні статеві зносини повнолітнього з особою, яка не досягла 16-річного віку, караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Ті ж дії, вчинені близькими родичами або членами сім'ї, особою, виховують потерпілого або які піклуються про неї, або якщо вони спричинили безплідність чи інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Таким чином, встановлюється мінімальний вік статевого повноліття 16 років, що відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини.

Зазначимо, що у чинній редакції цієї статті передбачено кримінальну відповідальність за статеві відносини з особою, яка не досягла статевої зрілості ». При цьому питання про досягнення статевої зрілості вирішується судмедекспертизою в кожному конкретному випадку.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.