Голос-Інфо

A+ A A-

Протягом багатьох років вартість цих монет збільшується, за ними полюють всі колекціонери світу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Перегляньте перелік монет, які є у вас — може, вам пощастить знайти хоч одну з них!

Може бути, у вас є монети номіналом 2 євро, які коштують набагато більше свого номіналу. Вони були випущені обмеженим тиражем. Або, можливо, в процесі карбування сталася помилка. Протягом багатьох років їх вартість збільшується, за ними полюють всі колекціонери світу. Перегляньте перелік і монети, які є у вас — може, вам пощастить знайти хоч одну з них, передає Ukr.Media.

2 євро Німеччини

Ці монети 2008 року емісії містять помилку: 15 країн, що входять до євросоюзу, показані ... без кордонів. Було випущено всього 30 000 примірників. Вони користуються великим попитом у колекціонерів.

2 євро Іспанії

Іспанська пам'ятна монета номіналом 2 євро. Випущена з нагоди 10-річчя валюти, але має несиметричне розташування зірок. Тираж був 8 мільйонів одиниць, при цьому від 70 до 100 тисяч монет вийшли з браком.

2 євро Ватикану

Ця монета була введена в обіг у 2004 році з нагоди 75-річчя утворення держави Ватикан. Їх було випущено всього 85 тисяч одиниць. За словами колекціонерів, вартість монети складає близько 100 євро.

2 євро Фінляндії

Монета випущена в 2004 році, на честь розширення ЄС. Ці зразки коштують близько 60 євро. Низька вартість монет обумовлена досить великим тиражем – в обігу більше 1 мільйона копій.

2 євро, присвячені Грейс Келлі

Ця монета введена в обіг у 2007 році і коштує від 600 до 1000 євро. Її тираж всього 20 тисяч.

2 євро Сан-Марино

Пам'ятна монета, випущена в 2005 році. Тираж цих монет 130 тисяч одиниць, і коштують вони близько 120 євро кожна.

1 цент Італії

Монета номіналом в 1 цент випущена в Італії 15 років тому, і стоїть зараз 6 000 євро. Чому? Ці монети, емітовані в 2002 році, мають однаковий розмір з 2-центовими монетами.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.