Голос-Інфо

A+ A A-

В Івано –Франківську водій автобуса знову висадив АТОвця

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Ветеран АТО Роман Опацький воював на східному фронті у 8 батальйоні, 10 бригади ЗСУ з 2017 по 2018 рік. 

30 травня 2018 року Роман повертався додому та намагався скаристатися рейсовим автобусом на зупинці «Радіозавод», що в м. Івано -Франківську .
Водій автобусу ПАЗ АТ 0708 АА, не представившись, безпідставно, відмовив у перевезені нашому захиснику незважаючи на те, що останній пред’явив посвідчення учасника бойових дій. 
Напевно перевізник не знає, що в Україні діє ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». У відповідності із розділом 3 (пунктом 7) Закон визначає пільги ветеранам війни та гарантії їх соціального захисту. У цих пільгах і є норма на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських та міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, міжобласних, незалежно від відстані та місця проживання цих осіб.
Прийдеться знову проводити «лікбез» зі знання Законодавства України з несвідомим водієм та перевізником. В державі усі повинні поважати людей, які боронять нашу землю від російських загарбників.

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.